Młodzieżowe i dziecięce

Filtruj według

Młodzieżowe i dziecięce

Urządzanie pokoju dziecięcego czy tez nastolatka jest niezwykle ważne. Wielu rodziców niejednokrotnie staje przed takim wyzwaniem ,aby urządzić pokój swojego dziecka w funkcjonalny sposób. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wiele propozycji zestawów mebli dziecięcych oraz młodzieżowych.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji
Pokazano 1-25 z 25 pozycji
 • Sofa HARRY niebieski

  Cena 1 196,00 zł

  Sofa HARRY to mebel o prostej formie, który charakteryzuje się stylem i funkcjonalnością. Znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu. W pięknym kolorze niebieskim VARDO87. Tkanina VARDO jest miękka  bardzo mila w dotyku a do tego jest wytrzymała i nie ulega mechaceniu.

 • Zestaw dziecięcy MARCINEK limonka

  Cena 1 999,00 zł

  Zestaw mebli dziecięcych w połączeniu kolorów białego z limonką,posiada schody pełniące jednocześnie  rolę komody,ponieważ w każdym stopniu ukryta pakowna i funkcjonalna szuflada.Schody montowane zarówno z prawej jak i lewej części łóżka. Idealny zestaw mebli dziecięcych do mniejszych mieszkań

 • Zestaw dziecięcy MARCINEK szary

  Cena 1 999,00 zł

  Zestaw mebli dziecięcych w połączeniu kolorów białego z szarym,posiada schody pełniące jednocześnie  rolę komody,ponieważ w każdym stopniu ukryta pakowna i funkcjonalna szuflada.Schody montowane zarówno z prawej jak i lewej części łóżka. Idealny zestaw mebli dziecięcych do mniejszych mieszkań

 • Meblościanka MACIUŚ biały + szary

  Cena 1 340,00 zł

  Meblościanka MACIUŚ w kolorze białym , z wstawkami sonoma, uchwyt szary. Jest to zestaw młodzieżowy , który idealnie spełni potrzeby nastolatków. Każdy element zestawu jest osobnym modułem, więc możesz dowolnie go ustawić w pokoju swojego nastolatka.

 • Meblościanka MACIUŚ biały

  Cena 1 340,00 zł

  Meblościanka MACIUŚ w kolorze białym , z wstawkami sonoma, uchwyt biały. Jest to zestaw młodzieżowy , który idealnie spełni potrzeby nastolatków. Każdy element zestawu jest osobnym modułem, więc możesz dowolnie go ustawić w pokoju swojego nastolatka.

 • Mebloscianka MACIUŚ biały + sonoma

  Cena 1 340,00 zł

  Meblościanka MACIUŚ w kolorze białym , z wstawkami sonoma, uchwyt sonoma. Jest to zestaw młodzieżowy , który idealnie spełni potrzeby nastolatków. Każdy element zestawu jest osobnym modułem, więc możesz dowolnie go ustawić w pokoju swojego nastolatka.

 • Meblościanka MACIUŚ biały + limonka

  Cena 1 340,00 zł

  Meblościanka MACIUŚ w kolorze białym , z wstawkami sonoma, uchwyt limonka. Jest to zestaw młodzieżowy , który idealnie spełni potrzeby nastolatków. Każdy element zestawu jest osobnym modułem, więc możesz dowolnie go ustawić w pokoju swojego nastolatka.

 • Meblościanka MACIUŚ biały + różowy

  Cena 1 340,00 zł

  Meblościanka MACIUŚ w kolorze białym , z wstawkami sonoma, uchwyt różowy. Jest to zestaw młodzieżowy , który idealnie spełni potrzeby nastolatków. Każdy element zestawu jest osobnym modułem, więc możesz dowolnie go ustawić w pokoju swojego nastolatka.

 • Meble młodzieżowe FIGO

  Cena 2 499,00 zł

  System mebli młodzieżowych FIGO w kolorze białym utrzymany w nowoczesnej stylistyce z modernistycznymi skórzanymi uchwytami. W skład zestawu wchodzi :

  biurko

  szafa dwudrzwiowa

  komoda duża

  komoda 4 szuflady

  łóżko

  półka wisząca

 • Meblościanka OLI sonoma/biały

  Cena 752,00 zł

  Meblościanka OLI to nowoczesna meblościanka w kolorystyce dab sonoma w połączeniu z białym. Znakomicie sprawdzi się zarówno w salonie jak i pokoju młodzieżowym. Połączenie kolorów białego oraz dąb sonoma sprawdzi się w wielu wnętrzach.

 • Meblościanka OLI biała listwa beton

  Cena 753,00 zł

  Meblościanka OLI to nowoczesna meblościanka w kolorze białym w połączeniu z listwą w kolorze betonu Znakomicie sprawdzi się zarówno w salonie jak i pokoju młodzieżowym. Połączenie kolorów białego oraz dąb sonoma sprawdzi się w wielu wnętrzach, szczególnie utrzymanych w nowoczesnej stylistyce.

 • Meblościanka OLI biały/jasny atelier

  Cena 769,00 zł

  Meblościanka OLI to nowoczesna meblościanka w kolorze korpusu biały oraz front jasny atelier . Znakomicie sprawdzi się zarówno w salonie jak i pokoju młodzieżowym. Połączenie kolorów białego oraz dąb sonoma sprawdzi się w wielu wnętrzach.

  • Obniżka
  • Nowy

  Kołyska DREAMER

  Cena podstawowa 1 446,00 zł Cena 1 399,00 zł
  Kołyska DREAMER™ jest wykonywana ręcznie przez stolarza, dzięki czemu kołyska jest dopracowana w każdym detalu, to jedynka kołyska, która buja się zarówno w przód /tył jak i na boki. do tego kołyska jest bardzo prosta w montażu, bez użycia narzędzi.
  Do wyboru dwie opcje kolorystyczne:
  biały + buk
  buk