Stoły i krzesła

Filtruj według

Stoły i krzesła

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Pokazano 1-7 z 7 pozycji
 • Ława NORDI dąb artisan

  Cena 499,00 zł

  Kolekcja NORDI w kolorze dąb artisan to połączenie elegancji i minimalizmu. Masz możliwość zakupu całego zestawu lub stworzenie indywidulanego układu mebli  z pojedynczych brył w swoim wnętrzu. 

 • Ława PRIMO z szufladą

  Cena 479,00 zł

  Ława PRIMO jest meblem wysokiej jakości z obrzeżami ABS, listwą z płyty MDF oraz posiada elementy wykończeniowe z drewna. W kolorystyce dąb riviera połączonej z bielą idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Ława posiada szufladkę.

 • Szafka RTV 107 PRIMO bardzo dobrej jakości

  Cena 489,00 zł

  Szafka RTV PRIMO 107 jest idealna do salonu. Kolorystyka w jakiej występuje wpasuje się w każde wnętrze. Szafka jest bardzo dobrej jakości. Korpus ma oklejony obrzeżem ABS, posiada listwy z płyty MDF oraz elementy wykończeniowe z drewna.

 • Ława NORDI biały połysk + dąb riviera

  Cena 499,00 zł

  Ława NORDI jest idealnym dodatkiem do każdego salonu. Ława jest bardzo dobrej jakości. Wykonana z białej płyty w połysku z dodatkami w kolorze dąb riviera. Posiada szufladę oraz półkę. Wykonana jest w stylu nowoczesnym, który wpadnie każdemu w oko.

 • Ława ENJOY EL60

  Cena 409,00 zł

  Ława ENJOY EL60 jest meblem bardzo dobrej jakości, który wpasuje się w każde wnętrze. Drewno połączone z czarnym stelażem idealnie się dopełniają. Mebel do salonu, pokoju młodzieżowego oraz sypialni. Ława jest wielofunkcyjna.

 • Ława RENE sosna andersen

  Cena 289,00 zł

  Ława RENE jest meblem bardzo dobrej jakości. Nadaje się do salonu jako stolik kawowy jak i również do pokoju młodzieżowego jako dodatek. Posiada szufladkę. Wykonany w kolorze sosna andersen.