MATERACE

Filtruj według

MATERACE

Pokazano 1-32 z 48 pozycji
Pokazano 1-32 z 48 pozycji
 • Materac RODOS

  Cena 282,00 zł

  Materac RODOS zaskoczy każdego. Gwarantuje wygodę oraz przyjemność z korzystania. Jest bardzo wytrzymały. Odporny na odkształcenia. Idealny dla alergików. Utrzymuje odpowiednią wentylację. Dostępny w różnych rozmiarach.

 • Materac POP

  Cena 327,00 zł

  Materac POP jest idealny do łóżka. Zapewnia zdrowy i spokojny sen. Materac jest z matą kokosową dzięki czemu posiada swobodny przepływ powietrza. Posiada również właściwości antyalergiczne.

 • Materac PIONIER

  Cena 673,00 zł

  Materac PIONIER. Jest jednym z najlepszych materacy dostępnych na rynku. Bardzo dobrej jakości. Gwarantuje wysoki komfort z korzystania oraz lepszy sen. Posiada bardzo dużo pozytywnych opinii. Idealny dla osób, które mają problem z mięśniami. Jest bardzo wygodny.

 • Materac ARIZONA

  Cena 301,00 zł

  Materac ARIZONA jest wykonany z surowców najwyższej jakości. Producent dba o to by materace były pierwszego gatunku. Jest bardzo dobrej jakości dzięki czemu jest bardzo trwały. Materac jest bardzo dobrej jakości i nie jest drogi. Idealny do łóżek w hotelach. Gwarantuje spokojny sen.

 • Materac DAKOTA

  Cena 492,00 zł

  Materac DAKOTA posiada zwiększoną twardość. Dodatkowo jest mata kokosowa z łupiny orzecha kokosowego dzięki, której posiada właściwości antyalergiczne. Gwarantuje wysoki komfort snu. Dopasowuje się do ciała oraz anatomicznej budowy kręgosłupa.

 • Materac NEGROS

  Cena 438,00 zł

  Materac NEGROS to materac bardzo dobrej jakości. Jest dwustronny oraz pikowany. Materac idealny dla alergików. Posiada 7 stref, które gwarantują dobry sen oraz przyjemność z korzystania. Świetny stosunek jakości do ceny.

 • Materac SAMOS

  Cena 623,00 zł

  Materac SAMOS jest bardzo dobrej jakości. Posiada matę kokosową z włókna kokosowego. Materac również posiada piankę termoelastyczną, dzięki której materac reaguje na nacisk i temperaturę ciała. Dopasowuje się do ciała. Polecany dla osób, którzy mają problem z mięśniami.

 • Materac SOFT

  Cena 256,00 zł

  Materac SOFT jest bardzo dobrej jakości. Dopasowuje się do kształtu ciała. Materac pierwszego gatunku. Gwarantuje spokojny sen. Polecany dla osób, które mają problem z bólem mięśni oraz stawów.

 • Materac ŚPIOCH

  Cena 214,00 zł

  Materac ŚPIOCH jest wytrzymały. Gwarantuje zdrowy i spokojny sen. Jest bardzo dobrej jakości, pierwszego gatunku. Materac idealny dla alergików. Materace idealne do sypialni.

 • Materac KUBUŚ

  Cena 244,00 zł

  Materac KUBUŚ jest bardzo dobrej jakości. Gwarantuje zdrowy sen. Jest bardzo wytrzymały. Materac pierwszego gatunku. Materac KUBUŚ jest idealny do pokoju dziecięcego.

 • Materac FILEMON

  Cena 362,00 zł

  Materac FILEMON jest bardzo dobrej jakości. Posiada piankę wysoko elastyczną dzięki, której podczas snu ciało układa się właściwie. Zapewnia komfort oraz wygodę z korzystania. Jest w nim zwiększona sprężystość i wytrzymałość. Idealny do pokoju dziecięcego.

 • Materac MIMI

  Cena 296,00 zł

  Materac MIMI jest materacem idealnym do spokoju dziecięcego. Niezwykle trwały dzięki piance lateksowej wykonanej z mleczka z drzewa kauczukowego połączonego z syntetycznym lateksem. Jest wysokiej elastyczności. Dopasowuje się do kształtów ciała. Posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Materac jest pierwszego gatunku.

 • Materac HELVETIA

  Cena 285,00 zł

  Materac HELVETIA jest to materac sprężynowo-piankowy na drewnianej ramie. Bardzo dobrej jakości. Gwarantuje dobry sen. Idealny dla alergików. Dostępny w różnych rozmiarach.

 • Materac HELVETIA PLUS

  Cena 307,00 zł

  Materac HELVETIA PLUS jest materacem sprężynowo-kokosowym na drewnianej rami. Zapewnia dobry i zdrowy sen. Jest bardzo wygodny. Polecany dla alergików. Posiada matę kokosową.

 • Materac HELVETIA KOMFORT

  Cena 392,00 zł

  Materac HELVETIA KOMFORT jest materacem sprężynowo-piankowym na drewnianej ramie. Jest bardzo wygodny. Gwarantuje spokojny sen. Bardzo dobrej jakości. Jest przeznaczony dla alergików.

 • Materac HELVETIA LUX

  Cena 505,00 zł

  Materac HELVETIA LUX jest materacem sprężynowo-kokosowo-lateksowym na drewnianej ramie. Jest bardzo dobrej jakości. Gwarantuje spokojny sen. Idealny dla alergików.

 • Materac PRONTO

  Cena 328,41 zł

  Materac PRONTO jest materacem sprężynowo-piankowym. Jest materacem dwustronnym. Idealny dla alergików. Posiada pokrowiec. Bardzo dobrej jakości. Gwarantuje spokojny sen.

 • Materac PRESTO

  Cena 298,00 zł

  Materac PRESTO jest bardzo dobrej jakości. Materac jest dwustronny. Idealny dla alergików. Materac, który jest sprężynowo - piankowo - kokosowy spełni oczekiwania każdego człowieka. Jest po obu stronach twardy oraz średnio twardy. Zapewni dobry sen.

 • Materac MONTANA

  Cena 383,00 zł

  Materac MONTANA jest materacem bardzo dobrej jakości. Jest średnio twardy sprężynowo - piankowy. Polecany dla alergików. Materace do sypialni. Jest bardzo wygodny. Gwarantuje spokojny i dobry sen.

 • Materac NEVADA

  Cena 405,00 zł

  Materac NEVADA jest bardzo dobrej jakości i zapewni spokojny sen. Idealny dla alergików. Materac sprężynowo-piankowo-kokosowy, który ma dwie strony twardości. Posiada pokrowiec, który można prać.

 • Materac ATLANTA

  Cena 497,00 zł

  Materac ATLANTA jest bardzo dobrej jakości. Gwarantuje wygodę oraz spokojny sen. Jest wykonany z surowców, które nie posiadają substancji uczulających. Ma dwie strony twardości (twardy oraz średnio twardy). Posiada piankę lateksową, dzięki której materac dopasowuje się do ciała.

 • Materac ALASKA

  Cena 556,00 zł

  Materac ALASKA bardzo dobrej jakości, który gwarantuje dobry oraz spokojny sen. Jest dwustronny. Posiada pokrowiec, który można prać. Posiada piankę VISCO, dzięki której materac dopasowuje się do ciała. Bezpieczny dla każdego kręgosłupa. Bardzo miękki i delikatny.

 • Materac ARIZONA

  Cena 491,00 zł

  Materac ARIZONA jest bardzo dobrej jakości. Materac gwarantuje dobry sen. Jest dwustronny, średnio twardy sprężynowo-piankowy. Posiada 7 stref dzięki, którym użytkowanie sprawia przyjemność.

 • Materac KOKO SUPERKING

  Cena 613,00 zł

  Materac KOKO SUPERKING jest bardzo dobrej jakości. Jest dwustronnym materacem sprężynowo-piankowo-kokosowym. Ma dwie strony twardości. Gwarantuje dobry i zdrowy sen. Idealny dla alergików. 

 • Materac SUPERKING

  Cena 591,00 zł

  Materac SUPERKING jest materacem bardzo dobrej jakości. Jest średnio twardy sprężynowo-piankowy. Stworzony dla alergików. Gwarantuje spokojny i dobry sen.

 • Materac TEXAS

  Cena 524,00 zł

  Materac TEXAS jest bardzo dobrej jakości. Gwarantuje dobry sen. Jest bardzo wygodny. Polecamy dla alergików. Jest średnio twardy sprężynowo-piankowy.

 • Materac DAKOTA

  Cena 565,00 zł

  Materac DAKOTA jest bardzo dobrej jakości. Gwarantuje spokojny sen. Materac idealny dla alergików. Posiada dwie strony twardości (twarde oraz średnio twarde). Materac w różnych rozmiarach. Posiada 7 stref, które mają wpływ na wygodę materaca.

 • Materac KALIFORNIA

  Cena 648,00 zł

  Materac KALIFORNIA jest bardzo wygodny. Idealny dla alergików. Ma 7 stref twardości. Posiada pokrowiec, który można prać w 40 stopniach. Dostępny w różnych rozmiarach.

 • Materac OREGON

  Cena 684,00 zł

  Materac OREGON jest bardzo wygodny. Materac bardzo dobrej jakości. Jest typem materaca kieszeniowego. Dopasowuje się do kształtu ciała dzięki czemu gwarantuje spokojny i dobry sen.

 • Materac ALABAMA

  Cena 619,00 zł

  Materac ALABAMA gwarantuje spokojny sen. Należy do grupy Multipocket. Jest bardzo dobrej jakości. Idealny dla alergików. Dostępny w różnych rozmiarach.

 • Materac ZEUS 10

  Cena 184,00 zł

  Materac ZEUS 10 jest wygodny. Posiada pianka wysokości 8 cm. Cały materac ma 10 cm wysokości. Jest dwustronny piankowy. Posiada pikowany pokrowiec, nadający się do prania. Dostępny w różnych rozmiarach.