beautysofa24.pl

Kanapa rozkładana z funkcją spania
Posted on

Kanapa rozkładana z funkcją spania

Sen to jedna z podstawowych potrzeb człowieka, jego jakość wpływa na samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie. Efektywny odpoczynek sprawi, że zyskamy energię oraz dobry nastrój. Wygodne łóżko oraz odpowiednio dobrany materac są kluczem do sukcesu i gwarancją na wygodny i efektywny sen. Niestety ograniczony metraż mieszkania często nie pozwala na urządzenie oddzielnej sypialni. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku jest wybór kanapy z funkcją spania, która doskonale komponuje się w salonie. Sprawdźmy na co zwrócić uwagę podczas wybierania kanapy z funkcją spania.

Idealna kanapa z funkcja spania

Wybierając kanapę z funkcją spania warto zastanowić się gdzie umieśćmy mebel, ponieważ po rozłożeniu kanapy niezbędna będzie wolna przestrzeń, która umożliwia swobodne poruszanie się. Jeśli mamy do dyspozycji więcej miejsca możemy wybrać model kanapy 3 osobowej, który zapewni większą powierzchnię spania.

DURIAN Narożnik

Istotna kwestią jest także rozmiar siedziska oraz oparcia kanapy. Jeśli obie połowy będą takiej samej wielkości zwiększy to komfort snu.

Warto sprawdzić czy wybrany model kanapy wyposażony jest w pojemnik na pościel, który jest niezwykle praktyczny i pozwoli na schowanie poduszki, kołdry czy koca.

Koniecznie zwróć uwagę czy mechanizm rozkładania kanapy. Powinien być prosty i pozwolić na szybkie rozłożenie mebla bez użycia większej siły.

https://beautysofa24.pl/product/durian-naroznik/

INFINITY PREMIUM Narożnik

Zalety kanapy z funkcją spania

    • mebel wielofunkcyjny – gwarantuje wygodne miejsce do siedzenia oraz snu
    • idealnie sprawdzi się w małych wnętrzach – nie zajmuje dużo miejsca

Postaw na funkcjonalność oraz design

Jeśli szukasz praktycznej i designerskiej kanapy z funkcją spania zapraszamy do sklepu internetowego BeautySofa24.pl. Gwarantujemy najlepszą jakość produktów oraz szeroki asortyment, który spełni Państwa oczekiwania oraz potrzeby.

Call Now Button