beautysofa24.pl

Komoda - jaką wybrać?
Posted on

Komoda – jaką wybrać?

Komoda to praktyczny element wyposażenia, który znajduje się w każdym mieszkaniu. Najczęściej umieszczamy ją w pokoju dziecięcym, przedpokoju, salonie lub sypialni, ponieważ właśnie w tych pomieszczeniach idealnie spełnia swoją funkcję. Jednak aby komoda była praktyczna, należy odpowiednio dopasować model do konkretnego pomieszczenia. Dowiedzmy się, na co zwrócić uwagę wybierając komodę do poszczególnych wnętrz.

Komoda do salonu

Wybierając komodę do tego pomieszczenia, warto zaznaczyć, że będzie pełnić głównie funkcję dekoracyjną, a na jej blacie umieszczone będą rodzinne pamiątki oraz fotografie. W zależności od panującego w salonie stylu można wybrać nowoczesne komody, klasyczne czy też rustykalne, które nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Dostępna w naszej ofercie Komoda 121 idealnie wkomponuje się w wystrój każdego salonu. Jej biały kolor jest uniwersalny, a drzwi szafki ze szklanym elementem oraz półka z oświetleniem stanowią świetną dekorację.

W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się także komody narożne do salonu, ze względu na swoją dużą pojemność.


Komoda 121

Komoda w pokoju dziecięcym

Komody pokojowe stanowią istotny element wyposażenia także w pokoju dziecięcym, ponieważ pozwalają na przechowywanie ubrań, akcesoriów dziecięcych, pościeli, kocyków oraz ręczników. W tym przypadku warto postawić na uniwersalny model, który dopasuje się do zmieniającego się wraz z wiekiem dziecka wystroju wnętrza. Istotne, aby komoda była pojemna, ale jednocześnie nie zajmowała zbyt dużo miejsca. Myśląc o zakupie na lata, warto wybrać model wysokiej jakości.

Dostępna komoda SIMPLY I w ofercie sklepu Beautysofa24.pl idealnie spełni swoją funkcję w pokoju dziecięcym. Wyposażona jest w 4 pojemne szuflady oraz dostępna w aż 10 wariantach kolorystycznych.

Komoda SIMPLY I

Komoda do sypialni

Jest elementem wyposażenia niemal każdej sypialni, a w przypadku małego pomieszczenia pełni także funkcję toaletki. Jeśli w sypialni mamy wystarczająco dużo miejsca możemy pokusić się o dużą komodę z szufladami oraz szafką.

Komoda jest jednym z ważniejszych mebli w sypialni, musi więc idealnie współgrać z resztą wyposażenia. Biała oraz drewniana idealnie wkomponują się w każdy wystrój.

Komoda BEAUTY II zapewnia swobodną możliwość aranżacji sypialni. Model dostępny jest w aż 16 wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy wybierze odpowiednią dla siebie dopasowując go do pozostałego wyposażenia.


Komoda BEAUTY II

Komody z Beautysofa24.pl

Sklep internetowy Beautysofa24.pl oferuje tanie komody wysokiej jakości. Gwarantujemy szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny.

Call Now Button