beautysofa24.pl

Wygodny komplet wypoczynkowy – na co zwrócić uwagę?
Posted on

Wygodny komplet wypoczynkowy – na co zwrócić uwagę?

Sofa, narożnik, pufy czy fotele to elementy wyposażenia znajdujące się w niemal każdym salonie. Wracając do domu po dniu ciężkiej większość z nas potrzebuje chwili wytchnienia. Kupując komplet wypoczynkowy do salonu należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii wpływających na estetykę pomieszczenia, ale co istotniejsze – na efektywność naszego wypoczynku.

Wygoda na pierwszym planie

Podczas wyboru kompletu wypoczynkowego warto zwrócić szczególną uwagę na parę istotnych kwestii, które zapewnią nam wygodę oraz komfort. Przekonajmy się jakie są najważniejsze z nich:

  • oparcie jak i siedzisko sofy, narożnika lub fotelu powinny być odpowiednio szerokie;
  • twardość siedziska, która daje możliwość utrzymania wyprostowanej pozycji;
  • mechanizm rozkładania kanapy lub narożnika, który nie powinien się zacinać oraz płynnie działać;
  • czy sofa lub narożnik jest wyposażona w schowek przeznaczony do przechowywania pościeli.

Zestaw wypoczynkowy LEON 2+1+Pufa

Wielkość pomieszczenia

Przed podjęcie decyzji, który komplet wypoczynkowy wybrać, należy zastanowić się jakie funkcje będzie on spełniał. Jest to niezwykle istotne szczególnie w pomieszczeniach o małych gabarytach. Decydującym kryterium, które powinniśmy brać pod uwagę podczas wyboru zestawu wypoczynkowego jest metraż pomieszczenia. Producenci kompletów wypoczynkowych oferują szeroki wybór sof , narożników, puf oraz foteli.

Właściciele dużych salonów najczęściej wybierają sofy lub narożniki, które charakteryzują się szerokim siedziskiem oraz wałkami zamiast poręczy. W komplecie często dostępne są fotele oraz pufy.

Zestaw wypoczynkowy 3+2+1 NEMO

W salonach o niedużym metrażu bardziej funkcjonalne są rozkładane sofy lub kanapy, które najczęściej prezentują się w towarzystwie foteli.

Zestaw wypoczynkowy z oferty Beautysofa24.pl

Planujesz zakup kompletu wypoczynkowego? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty beautysofa24.pl. Oferujemy wiele modeli w szerokiej gamie kolorystycznej. Zapraszamy.

Call Now Button