Banner dostawa

Banner dostawa

JAK REALIZUJEMY DOSTAWY?Dostawa własnym transportem

Traktując Państwa zamówienia możliwie priorytetowo i z troską o poprawną realizację, dostawy staramy się organizować za pomocą własnego transportu, tak aby móc zagwarantować bezpieczną i szybką dostawę pod wskazany przez Państwa adres dostawy. Zamówione przez was online meble dowozimy na terenie całej Polski. Zamówienia dostarczamy wyłącznie w dni robocze, o samym terminie dostawy zostaną Państwo poinformowani odpowiednio wcześniej - zazwyczaj 1-2 dni wcześniej. Prosimy pamiętać, że kierowca w standardowej usłudze dostawy nie obowiązku wnoszenia mebli, należy więc zapewnić odpowiednią ilość osób lub z góry wykupić usługę wniesienia. Za sposób i koszty przesyłki zwrotnej odpowiada Kupujący.

Kurier

Niektóre meble, szczególnie te mniejszych gabarytów, może okazać się że znacznie szybciej i prościej będzie nam wysłać za pomocą kuriera. Meble te są zawsze odpowiednio zabezpieczane na czas transportu, wydawane kurierowi o czym informujemy klienta, tak aby mógł przygotować się na nadejście przesyłki. Meble wysyłamy kurierem także z powodu kosztów, w wypadku mniejszych gabarytów często możemy zaproponować atrakcyjniejszy koszt wysyłki, co nie przedraża wartości małych mebli. Podczas odbioru przesyłki prosimy zwrócić szczególną uwagę na stan otrzymanej przesyłki i opakowania. W przypadku widocznych uszkodzeń lub stwierdzenia nieprawidłowości należy spisać protokół reklamacyjny w obecności kierowcy.


Baner2.jpg Baner2.jpgBaner2.jpg 


PŁATNOŚCIDostępne metody płatności

Dokładamy wszelkich starań aby nasze nowoczesne meble spełniały Państwa oczekiwania, jednak zdajemy sobie sprawę że dobry produkt to nie wszystko. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa dogodne warunki zakupu i płatności, tak by całość transakcji mogła przebiegać w sposób szybki, wygodny i przede wszystkim bezpieczny. Dzięki temu możemy zaproponować szybkie płatności do banku, za pomocą blika oraz płatność przy odbiorze mebli. Dla osób w potrzebie lub nie lubiących wydawać jednorazowo dużych pieniędzy jest możliwość zakupu mebli na raty.


Płatności on-line :
PayU, blik

Przelew na konto : przelew bankowy lub wpłata na konto poprzez wypełnienie blankietu i udanie się z nim do dowolnego punktu przyjmującego płatności.

Raty : Bank 

PayPO : To bezpieczna metoda płatności odroczonej, dzięki której za swoje zamówienie zapłacisz nawet do 30 dni po jego dostarczeniu wprost pod Twoje drzwi.

Płatność gotówką przy odbiorze, wymagana wpłata zaliczki w wysokości: 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota płatna jest gotówką kierowcy przy odbiorze towaru. Prosimy upewnić się, że w dniu odbioru będą Państwo mieć przy sobie pieniądze.Dane do przelewu

SOFA STYLE Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 6, 63-640 Bralin

Santander Bank Polska SA

13 1090 1144 0000 0001 4250 4330