hello world
     Array
(
    [discount] => Array
        (
            [type] => discount
            [label] => -9 zł
        )

)
1
     
  • - 4 %

Pufa tapicerowana CORAL II sztruks

Pufa tapicerowana CORAL II w sztruksie to elegancki i praktyczny dodatek do każdego wnętrza. Ta komfortowa pufa zapewnia wygodne miejsce do siedzenia, a jej aksamitna tkanina dodaje luksusowego wyglądu. Pufa tapicerowana CORAL II pasuje do nowoczesnych i klasycznych aranżacji, łącząc styl z funkcjonalnością. Idealna do salonu, sypialni lub gabinetu, nadaje przestrzeni wyjątkowego charakteru.

219 zł
210 zł
z VAT
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 219 zł

Dostawa w ciągu 30 dni roboczych.

Kolor obicia: beżowy (Poso 100)

Dane techniczne expand_more
Szerokość

57 cm

Głębokość

45 cm

Wysokość

45 cm

Pojemnik w pufie

Nie

Kształt pufy

Okrągła

Opis produktu expand_more

Pufa CORAL II

Specyfikacja:

  • z czarnymi plastikowymi nóżkami,
  • miękka sztruksowa tkanina POSO,

Zapraszamy do odkrycia luksusowego komfortu i stylu z naszym stołkiem, który łączy w sobie funkcjonalność i elegancję. Ten stołek to nie tylko praktyczny mebel, ale także wyjątkowy element dekoracyjny, który doda uroku każdemu pomieszczeniu.

Cały stołek jest starannie pokryty miękką tkaniną welurową, która nie tylko zapewnia wygodne siedzenie, ale także wprowadza przytulność i elegancję do pomieszczenia. Welur jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale także nadaje fotelowi wyjątkowy, luksusowy wygląd.

Plastikowe nóżki nadają całości lekkości i nowoczesności. Są one nie tylko stylowym elementem, ale także zapewniają stabilność sofy, dzięki czemu można jej swobodnie używać w różnych pomieszczeniach.

Kolejną zaletą tej pufy jest praktyczny uchwyt, który pozwala na łatwe przenoszenie mebla i dostosowanie go do zmieniających się wymagań projektowych. Dzięki temu uchwytowi puf staje się mobilnym dodatkiem do każdego pomieszczenia i można go łatwo przenosić w różne miejsca w domu.

Wymiary:

  • Szerokość: 57 cm
  • Wysokość: 45 cm
  • Głębokość: 45 cm

Informujemy, że wszystkie wymiary mebli tapicerowanych muszą być zachowane z tolerancją +/- 2%. Dokładamy wszelkich starań, aby pokazać Państwu wszystkie kolory zbliżone do rzeczywistości. Tylko proszę pamiętać, że mogą się one nieco różnić od rzeczywistości ze względu na ustawienia monitora i karty graficznej. Nie jest to więc powód do reklamacji. Również kolory różnych serii tkanin mogą mieć różne odcienie.

pufa CORAL poso - mars
498 Przedmioty

Opis

Szerokość
57 cm
Głębokość
45 cm
Wysokość
45 cm
Pojemnik w pufie
Nie
Kształt pufy
Okrągła

aaa

Specyficzne kody

EAN13
5905359454618

Zobacz także

Komentarze (0)