



















Odkryj nowy wymiar organizacji i funkcjonalności dzięki naszemu innowacyjnemu kontenerowi z szufladami do szaf, który idealnie pasuje do szaf Debra, Gaja, Viva, Marika, Helix i Vox.
Dane techniczne
Opis produktu
Odkryj nowy wymiar organizacji i funkcjonalności dzięki naszemu innowacyjnemu wkładowi do szuflad, który idealnie pasuje do szaf Debra, Gaja, Viva, Marika, Helix i Vox.
Ułatw sobie życie i wprowadź porządek do swojego domu dzięki naszej szufladzie. Odkryj, jak harmonijnie komponuje się z Twoją garderobą i utrzymuje porządek w Twoim otoczeniu. Porządek jeszcze nigdy nie był tak prosty i stylowy!
Szerokość: 55 cm
Wysokość: 52 cm
Głębokość: 50 cm
Informujemy, że wszystkie wymiary mebli tapicerowanych muszą być przestrzegane z tolerancją +/- 2%. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie kolory wyglądały tak, jak w rzeczywistości. Należy pamiętać, że mogą się one nieznacznie różnić od rzeczywistości ze względu na ustawienia monitora i karty graficznej. Nie jest to zatem powód do reklamacji. Ponadto kolory różnych serii tkanin mogą mieć różne odcienie.
Opis
Specyficzne kody